Zyre me Qira ne Pejton - Kodi 0635

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City Sot 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyre me Qira ne Pejton - Kodi 0635

Lokacioni: Afer Ipkos dhe Tatlises

Siperfaqe: 68 m2

Lati 1

Renditjet:

- Dhom
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Pamjen ka Rruga Kryesore

- E pershtatshem per zyre, ordinanca, stomatolog etj.

Çmimi €500

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim