*BANES me Qira te Market Mani

Jepet me qera nga: ACCESS Sot 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: MBRAPA TEATRIT
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte 15min nga qendra tek market Mani , afer shtëpisë të pleqëve eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049 622 300 edhe en viber
045 505 723

e-mail: access-ks@hotmail.com.

www.acces-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim