BANESE E RE ME QIRA DYDHOMESHE PAMOBILUAR 57M2

Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
LESHOHET BANESE E RE ME QIRA, TREDHOMESHE, SALLON I MADH ME KUZHINE, NJE DHOME GJUMI, BANJO, 57M2, NE KATIN E TRETE, TE MATI 1 AFER SHKOLLES PAVARESIA
LESHOHET E PAMOBILUAR DHE PA ASGJE NE TE.
LESHOHET PER AFAT TE GJATE DHE VETEM PER FAMILJAR.

QIRAJA:230€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim