*BANESE ME QERA MBRAPA HOTEL SIRIUS*

Jepet me qera nga: ACCESS 16 Dhj 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banses me qera mbrapa hotel sirius e mobiluar me kushte shume te mira dhe ka kete renditje

Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Shpajz i vogel
Banjo
Ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 622 300
038/ 558 087
e-mail: access-ks@hotmail.com
www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim