*BANESE ME QERA MBRAPA HOTEL SIRIUS*

Jepet me qera nga: ACCESS 23 Dhj 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Mbrapa Hotel Sirius
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne rrugen 'Tring Smajli' ndertim i ri leshohet per here te pare, eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Shpajz i vogel
Banjo
Koridori
Ballkoni

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049-622-300
access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim