*BANESE ME QERA MBRAPA TEATRIT*

Jepet me qera nga: ACCESS 16 Dhj 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: MBRAPA TEATRIT
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte mbrapa teb bankes eshte e mobiluar me kushte shume te mira dhe ka kete renditje:

-Dhome dite me kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

049/622-300
WWW.ACCESS-KS.COM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim