*BANESE ME QERA NE ARBERI*[ afer pandora tower]

Jepet me qera nga: ACCESS 25 Dhj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ARBERI
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen arberia eshte e mobiluar dhe ka kete renditje-

Sallon me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Banjo
Ballkon


Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.acccess-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim