*BANESE ME QERA NE ARBERI*

Jepet me qera nga: ACCESS 04 Mar 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne objektin Tregtia eshte e mobiluar me kushte shume komode dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Banese me qera ne lagjen arberia ne objektin e tregtise e mobiluar me kushte shume te mira dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com

WWW.ACCESS-KS.COM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim