*BANESE ME QERA NE ARBERI*

Jepet me qera nga: ACCESS 10 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: ARBERI
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen arberia afer pandora tower eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :

Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim