*BANESE ME QERA NE FILLIM TE DRAGODANIT*

Jepet me qera nga: Donjeta 15 Tet 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne dragodan dhe nuk eshte shume larg qytetit eshte ne fillim te dragodanit eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
2 dhoma gjumi
sallon
kuzhine
banjo
ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049/ 622 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim