*BANESE ME QERA NE KALABRI*

Jepet me qera nga: ACCESS 18 Dhj 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: KALABRI
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte tek banesat e arabeve ne kati e 8 me lift e mobiluar dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
2dhoma gjumi
banjo
2ballkona

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049 622 300

e-mail: access-ks@hotmail.com.

www.acces-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim