*BANESE ME QERA NE ULPIANE* 250E

Jepet me qera nga: ACCESS 07 Dhj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: ULPIANE
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne Ulpiane afer marketit Beni Dona eshte e mobiluar me kushte shume te mira dhe ka kete renditje :

Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballokon

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com
WWW.ACCESS.COM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim