*BANESE ME QERA NE ULPIANE

Jepet me qera nga: ACCESS 15 Dhj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: ULPIANE
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen Ulpiane C5 afer Beni Dona me pamje nga fontana dhe posta e madhe eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Sallon
-Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

049/622-300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim