*BANESE ME QERA TE AMBASADA E ZVICRRES*

Jepet me qera nga: ACCESS 16 Dhj 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ambasada e zvicrres
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet afer ambasades zvicerrane eshte e mobiluar me kushte shume komode dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
2dhoma gjumi
Banjo
Shpajz
2Ballkona

Uje dhe rryme 24h

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com
www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim