*BANESE ME QERA TE BUSTI ISA KASTRATI* 250E

Jepet me qera nga: ACCESS 25 Dhj 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Parku i Qytetit
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte perball bustit isa kastrati eshte e mobiluar me kushte shume te mira eshte e re dhe ka kete renditje :
[Banesa leshohet vetem per familjar ose cift]
Dhome dite me kuzhine
2dhoma gjumi
banjo
ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 300
e-mail: donjeta@access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim