*BANESE ME QERA TE QAFA*

Jepet me qera nga: ACCESS 29 Jan 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: QAFE
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar me kushte komode dhe ka kete renditje:

-Dhome dite
-Kuzhine
-Dhome gjumi
-Ballkon

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

049 622 300

WWW.ACCESS-KS.COM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim