BANESE ME QIRA TE KOMUNA KATI 1 SK+2DHGJ

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Prona PLUS Dje 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
BANESE ME QIRA TE KOMUNA KATI 1 SK+2DHGJ 200€

LOKACIONI: QENDER TE KUVENDI KOMUNAL.
QIRAJA:270€.


BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON-1
KUZHIN-1
DHOMA GJUMI-1
BANJO-1
TERACA-1

VEREJTJE: BANESA ESHTE E PAMOBILUAR.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim