Banes me qera te Siriusi

Jepet me qera nga: Agjencioni Ylli Sot 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi dhume dite me kuzhine banjo ballkon,
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.
Çmimi:400 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim