*Banese 3dhomeshte te minimaxi*

Jepet me qera nga: ACCESS 23 Nën 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ARBERI
Komuna: Prishtinë
Banese me qera afer minimaxi ne arberi e mobiluar me kushte komode dhe ka kete renditje

-Dhome dite me kuzhine
-3dhoma gjumi
-2ballkona
-1banjo
-1shpajz

[kati i `4 ]

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 300

e-mail: access-ks@hotmail.com.
www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim