*Banese me qera ne dragodan te komuna e re*

Jepet me qera nga: Donjeta 16 Dhj 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa (banesa eshte model PentHues) eshte ne Dragodan (Arberi) te Komuna e Re, ne banesat e Dumnices, afer Shinave te Trenit, eshte e rregulluar dhe mobiluar ne menyr bashkohore, kati i 4 (lift nuk ka), dhe ka kete renditje:

- Sallonin me Kuzhine,
- 2 dhoma te gjumit,
- Banjon, dhe
- Ballkonin (ballkoni ka siperfaqe rreth 30 m2) me pamje nga qyteti.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

049 622 300
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim