(QIRA) 17 SUPER BANESA NE ARBERI

Jepet me qera nga: arber Sot 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj 17 banesa me qira Extra te mobiluara,Disa mbrenda kesaj jave do temobilohen , me mobile te paperdorura me pare, ndertimi i ri ne Arberi_TREGTISE,ne perfundim , kemi nje dhome dy dhomeshe, 3 dhomeshe.

Leshohen per Nderkombetar ( nuk leshohen per vendor dhe turq)
Qmimet prej 250 deri me 600
Kontakt_Arberi_Viber
045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim