(QIRA) BANESE E PABANUAR ME PARE_MOBILJE TE REJA

Jepet me qera nga: arber 26 Mar 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: ARBERI
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qira ne Lagjen Arberia gjindet tek komuna e re.
Banesa eshte nderim i Tregtis
Banesa eshte ne katin e pare ka 60 m2
Posedon sallonin e madh me kuzhin
Nje dhome te fjetjes
Nje banjo dhe ballkonin
Banesa eshte e mobiluar komplet me mobile te reja
banesa eshte e pa banuar me pare.

Kontakt_Viber_Arberi

045 19 00 19 & 044 124 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim