(QIRA) BANESE IDEALE PER QIFT_

Jepet me qera nga: arber Sot 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: MBRAPA TEB
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen ne lagjen tek Sllovenia Sport,Mbrapa TEB-it, Banesa posedon Sallon , Kuzhine me Trepezari Ndaras, Banjo, Koridor, EXTRA BALLKON si PentHOUSE, e tera e mobiluar Extra

Kontakt_ VIBER_ARBERI

045 641 794 dhe 044 124 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim