(QIRA) BANESE KOMODE_SLLOVENIA SPORT

Jepet me qera nga: arber 26 Mar 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sllovenia E Sportit
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese mbrapa teatrit banesa posedon Sallon me kuzhine, dy dhoma te fjetjes,shpajz,ballkon, banjo,korridor e mobiluar.

kontakt_Viber_Arberi
045 87 87 77 dhe 045 641 794

arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim