(QIRA) BANESE MBRAPA SLLOVENIA SPORTIT

Jepet me qera nga: arber Sot 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese tek Sllovenia Sportit , afer Parkut ,e mobiluar kati i pare,
Banesa Posedon Dhome, Kuzhinetrapezari, koridor, ballkon, dhe Banjo,
Kontakt _Viber_Arberi
045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim