(QIRA) BANESE MODERNE_ PERFECT VIEW

Jepet me qera nga: arber Sot 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: BREGU I DIELLIT
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen 3 dhomeshe ne lagjen Bregu i Diellit - Zona e Perendimit, perballe konvikteve dhe prane Qendres Tregtare.
* NE CMIM JANE TE PERFSHIRA SHPENZIMET E KOMUNALIVE: NGROHJE, UJE, BERLLOK
Renditja e baneses eshte:
- Salloni
- Trapezarija
- Kuzhina
- Koridori
- Dy banjo
- Shpajzi
- Dy dhoma te fjetjes
- Ballkoni
Banesa ka nxemje qendrore me Termokos
Rezervuar te ujit ne rast te ndaljes eventuale nga ujesjellesi
Klime
Banesa ka plan shume modern, eshte ndertim i ri dhe e mobiluar. Ka ndriqim natyral shume te mire me diell te mjaftueshem gjate gjithe dites si dhe pamje fenomenale nga ballkoni. Ambienti perreth lagjes eshte i gjelberuar dhe ka parking te mjaftueshem per vetura si dhe kompleksin e lodrave per femije.
Kontakt_Viber_Arberi
045 641 794 & 045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim