(QIRA) BANESE SUPER EKSLUZIVE

Jepet me qera nga: arber Sot 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese te renovuar tashme dhe mobiluar dhe te banuar me pare pas renovimit, Banesa Posedon Sallon Kuzhine, Dhome Fjetje, 2 ballkona,Banjo, Koridor,me nxemje qendrore

Kontakt-Viber-Arberi
045 19 00 19 dhe 045 641 794
arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim