(QIRA) Banes ne MATI1 te banesat e ALKO-IMPEX

Jepet me qera nga: arber 26 Mar 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati1
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera 88 m2 mati 1(banesat e alko-impex)posedon:
Sallon+kuzhine
2 dhoma gjumi-(njera dhome e gjumit me banjo personale)
2 banjo
Shpajz
Ballkon
Garazhe
Parking para baneses
Banes eshte e re ende e pa perdorur me te gjitha mobilet e reja, te objekti eshte i sigurar extra me kamera sigurie:hyrje ne objekt me kartel,kamera sigurie pr parkingje,ne koridor,lift dhe ne garazha,uje 24 ore,

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim