(QIRA) Banes te SLLOVENIA SPORTI

Jepet me qera nga: arber Sot 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sllovenia Sporti
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira te Slloveni Sporti kati i 5, e mobiluar me qmim 200 euro. Banesa ka 1 dhome gjumi, sallon dhe kuzhin, banjo, ballkon,

Kontakt:
046/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim