(QIRA) Leshoj Banese ne qender vetem

Jepet me qera nga: arber Sot 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me qira ne Lagjen Qender, respektivisht mbrapa Procredit dhe Aurora Fast Food, Banesa eshte e renovuar dhe ka Sallon me Kuzhine , Dhome Fjetje, 2 Ballkona, koridorm, Banjo.

Kontakt_Viber_Arberi

045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim