(Qira) Banese ne Aktash_Nxemje qendrore

Jepet me qera nga: arber Dje 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese te mobiluar mire ne lagjen Aktash Lifti punon, me nxemje qendrore.
Banesa Posedon sallon ( DY shtreter Shtrihen), Kuzhine e madhe, Dhome fjetje, banjo, koridor dhe Ballkon i madh me pamje nga Lindja
Kontakt_Viber
045 843 546 & 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim