banesë me qera ne Ulpiane Prishtinë

Jepet me qera nga: Agimi Sot 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesë me qera në Ulpianë te hyrja ku është ordinanca , ,FATI IM, ne Ulpiane Prishtinë , banesa përbëhet nga dhoma e ditës dy dhoma të fjetjes, banjo, taras dhe ambientet tjera ndihmëse. Banesa është komplet e mobiluar dhe e renovuar , derë të blinduar,
Banesa është afër shkolles fillore " Hasan Prishtina " , spitalit, fakultetit teknik , ...... vendë shum i qetë.

E pershtateshme per bashkadhetaret qe vijne per pushime.
Nga pronari.

Viber: 0037744182313

Tel:vala : 044/234 235
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim