2 Garsonjerka me Qira te Xhamia e Llapit - 0568

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 25 Jan 15:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Te Xhamia e LLapit
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
2 Garsonjerka me Qira te Xhamia e LLapit - Kodi 0568

Lokacioni: rruges per Kolovic

Siperfaqe: 36 m2

Katet: 2 dhe 3

Renditjet:

- Dhom
- Kuzhin
- Koridor
- Banjo

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Parking para Objektit
- Ne çmim perfshihen uji dhe mbeturinat
- Garsonjerkat leshohen vetem per Qift

Çmimi 170 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Banesa me Qira

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim