Agjensioni Zogu leshon banesen me qera ne Qender

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 03 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mbrapa Teatrit Kombetar ne rr. Shaban Polluzha
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Agjensioni "Zogu" leshon banesen me qera mbrapa Teatrit Kombetar me saktesisht afer "4 Llulla".Banesa posedon 60 m2 dhe eshte ne katin e 6(posedon ashensor).Banesa ka nje dhome gjumi,sallon dhe kuzhine,banjo dhe ballkon.Banesa leshohet edhe per afate te shkurta.

**** Lokacioni i Agjensionit:Afer Hotel Grandit ne Sheshin "Zahir Pajaziti",perballë Eulex-it. ****

**** https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE ****

**** agzogu@hotmail.com ****

**** 044/888-801 (+VIBER) ****

**** 049/888-801 ****

**** 038/244-419 ****
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim