Arbëri - Banesë me QIRA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: LISI estate agent 29 Qer 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa është 105 m2, kati II, me 2 dhoma gjumi, dhomë dite, kuzhinë, banjo dhe ballkon.

Çmimi 500 Eur.

tel. +386 49 406 409

https://www.facebook.com/PatundshmeriRealEstate/posts/511818652324426
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim