BANE me QIRA te QAFA ne HYRJE te DRAGODANIT

Jepet me qera nga: N. SH. "ACCESS" - Burim 28 Krr 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qafe
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne hyrje te Dragodani ne objektin Pandora Tower, banesa eshte ne katin e pare eshte e mobiluar ne menyr atraktive me pamje nga qyteti dhe ka kete renditje:

- Sallonin,
- Kuzhinen,
- 1 dhom te gjumit,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Banesa i ka te gjitha sherbimet 24 ore, uje rryme, sigurim vizik, dhe vendparking per veture.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330
038/ 558 087
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim