BANESË me QIRA e mobiluar

Jepet me qera nga: albert 17 Gsh 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: KALABRIA - Emshir
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banesen 88m2 komplet te mobiluar. Eshte ne katin e parë, ka uje 24h, ka parking te mjaftueshem. Banesa gjindet te Rrethi perball ngrohtores. Leshohet per pushime verore.


Banesa ka :
1 Sallon
1 Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
+Banjo, Koridor dhe 2 Ballkone


Pronari : +386 49 920 829 (viber)

Cmimi me Marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim