BANES me QERA ne ARBERI te PANDORA TOWER

Jepet me qera nga: Zymeri 27 Pri 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e 2, eshte e mobiluar dhe rregulluar ne menyr bashkohore, ka uje 24h, banesa eshte ne nje objekt qe eshte ne perkujdesje te sigurimit 24 ore, dhe kane kete renditje:
– Dhoma e dites me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– 2 Terasa,
– Shpajz,

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330
038/ 558 087
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim