BANES ME QiRA NE BREGDiELLIT

Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banes me qira ne bregdiellit
E mobiluar mire
Banesa ka 2 - dhoma gjumi dhe 1 sallon me kuzhin teras
Qmimi 420euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim