BANES ME QERA AFER POSTES SE MADHE

Jepet me qera nga: aurel 05 Gsh 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 0 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon: 1. Dhomë ditore (sallon) 2. Kuzhin me hapësire te mjaftueshme edhe per fjetje 3. Banjo 4. Teras (ballkon) 5. Koridor Banesa është e mobiluar me 4 shtreter Banesa gjindet ngjitur me postën qëndrore në Dardania Banesa eshte rinovuar me ngrohje qendrore me radiator te rinje, dritate dhe roleta te reja etj. Prioritet: qiftat, familjar, studentet femra me kohë min. 12 muaj_
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim