BANES ME QIRA AFER QENDRES

Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë

Shitet banesa në Prishtinë me sip. 63m2 . 48000 € ose me qera per familjare 200 euro.
Banesa është në lagjen Tophane, Rr”Meto Bajraktari” Hy-1 Nr-41 kati VI.
Dhe posedon: Dhomë dite (sallon) me kuzhinë, një dhomë fjetjeje, koridori, banjo dhe ballkoni.
Banesa ka ngrohje qëndrore të veçantë dhe është e mobiluar . Edhe pse ndodhet në qendër të Prishtinës është vend i qetë për banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim