BANES ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT 220€

Jepet me qera nga: bardhi 10 Maj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: bregu i diellit
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Cmimi i qirase eshte 200 euro
Banesa eshte ne shtepi te sistemit banesor, objekt(shtepi) e cila ka 8 banesa te ndara, dhe cdo banese ka hyrjen e vet te vecant, dhe oren e rrymes te vecant).
Banesa ndodhet ne katin 3 te shtepise. Eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje: - Sallonin, - Kuzhinen, - 1 dhome gjumi, - Banjon, - Ballkonin, dhe – Shpajzi. Te gjitha dhomat posedojne orendite e nevojshme (E mobiluar) per jetese sic jane: dollapi per garderobe, orendite e kuzhines (enet), makina e larjes se rrobave, mbulesa, tepihat por qe nuk shifen ne foto sepse kane qene ne pastrim.

VEREJTJE:Banuesi eshte I obliguar ti mbuloj vetem shpenzimet e qirase e cila eshte 200 euro dhe te rrymes, ndersa ngrohja, uji dhe mbeturinat I mbulon pronari I baneses apo qira-dhenesi.

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne numrin e telefonit +37744239244,049666315 si dhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim