BANES ME QIRA NE KALABRI EMSHIiR

Jepet me qera nga: Prona PLUS Dje 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira be kalabri (emshir)
Te kopleksi i lesnes
Banesa ka 2 dhoma gjumi sallon me kuzhine e mobiluar
Qmimi300e

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim