BANES ME QIRA TE INTEREXI-RRUGES PER FUSHKOSOVE-^

Jepet me qera nga: Meda 12 Maj 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te fk. AAB-se
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira, e cila gjindet ne ne rrugen Prishtine-Fushkosove, tek INTEREX-i-Pran univerzitetit AAB. Banesa gjindet ne katin e 6, ashensori punon, eshte e mobiluar ne teresi me mobilje shume te mira dhe ka kete renditje:

a.-sallon
b.-kuzhine
c. dy dhoma gjumi
d.-banjo
e.-koridor
f.-terasQë t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob: 
044 433 667

viber +37744 433 667
e-mail:
search-agency@live.com 
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim