BANES me QERA te QAFA

Jepet me qera nga: Ilirjana 29 Jan 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira te qafa ndertim i Ri, afer kafev te vogla, e mobiluar ne menyr moderne dhe ka kete renditje:

- Sallnin,
- Kuzhinen,
-3 dhoma te gjumit,
- 2 ballkona, dhe
- Banjo.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:

049/ 622 300
038/ 558 087
e-mail: access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim