BANES me QIRA afer QAFES mbrapa PandoraTower

Jepet me qera nga: Donjeta 18 Dhj 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar me kushte komode dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
dhome gjumi
banjo

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim