BANES me QIRA ne AKTASH afer RESTAURANT DAVIDOFIT*

Jepet me qera nga: BESIMI Dje 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
**Ne qmim jan te perfshira te gjitha shpenzimet.

Banes me qira ne aktash afer restaurant Davidofit ne katin e 2 e mobiluar dhe e renditur ne nje menyr te veqant,ne siguri te kamerav 24h, uj dhe rryme 24h, klim si dhe te gjitha paisjet tjera te nevojshme shtepiake, leshohet vetem per nderkombetar, dhe e ka kete renditje :
-Dhome dite me kuzhine,
-2 Dhoma gjumi,
-Banjo,
-Parking
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049/ 601 666 Viber
045/ 674 140
038/ 558 087
e-mail: access-ks@hotmail.com
Web:www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim