BANES me QIRA ne AKTASH te MERIDIANI*

Jepet me qera nga: besim Dje 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qira ne Aktash te Meridiani kati 2, e renovuar dhe e mobiluar ne tersi ne menyr bashkohore me mobile kualitative dhe ka kete renditje:

- Banes leshohet vetem per nderkombetar.

- Dhoma e dites,
- Kuzhine me trapizari,
- 2 Dhoma gjumit me dopjo,
- 2 Terasa,
- Banjo,
- Koridor,
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 667 997
049/ 601 666 viber
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Për me shume banesa kliko websajtin tone: www.ac
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim