BANES me QIRA te 4 LLULLAT + GARAZH 300 Euro

Jepet me qera nga: N. SH. "ACCESS" - Burim 26 Krr 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: 4 Llullat
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne qender te 4 Llullat mbrapa Teatrit Kombtare, ne katin e 2, e mobiluar ne tersi ka Garazh per vetur, dhe ka kete renditje:

- Sallonin me Kuzhine,
- 2 dhoma te gjumit,
- Banjo,
- Ballkon, dhe
- Shpajez.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049/ 622 300
044 388 015 Viber

e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim