BANES me QIRA te DRAGODAN ne Objektin PANDORA

Jepet me qera nga: A.P."ACCESS"- Donjeta 29 Dhj 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesat eshte e mobiluar dhe rregulluar ne menyr bashkohore, ka uje 24, banesa eshte ne nje objektin Pandora Tawer te shkallet e Dragodanit afer Qafes, eshte ne perkujdesje te sigurimit 24 ore, dhe kane kete renditje:

Njera:
- Sallonin me Kuzhine, dhe nje tavolin pune ne kend,
- 1 dhom te gjumit,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Tjetra:

- Sallonin me Kuzhine, dhe nje tavolin pune ne kend,
- 2 dhoma te gjumit,
- Banjon,
- Shpajezin, dhe
- Ballkonin.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:

049/ 622 300 Viber
038/ 558 087
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim